Про прийняття об’єктів до комунальної власності територіальної громади села Рудня Броварського району Київської області                            

 

Р У Д Н Я Н С Ь К А   СІЛЬСЬКА  РАДА

Броварського району   Київської  області

 

Р І Ш Е Н Н Я

Десятої  позачергової  сесії  VІІ  скликання

 

Від  14 грудня  2016 року                                              № 131

 

         Про прийняття об’єктів до комунальної власності територіальної громади села Рудня  Броварського району  Київської  області

   Заслухавши  та  обговоривши  питання  щодо  прийняття  об’єктів до комунальної  власності  територіальної  громади  села Рудня  Броварського району, а саме будинку  культури (вул. Шкільна, 22-а),  спортивного  залу (вул. Шкільна, 22-б),  адміністративного  корпусу  (вул. Шкільна, 22),  відповідно до п.51 ст. 26,  п.1 ч.9 ст.60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",  п. 2 ст. 4 Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності"  від 03.03.1998р №147/ 98-ВР та на виконання постанови Кабінету Міністрів від 06.11.95 р. N 891 "Про затвердження положення про порядок передачі в комунальну власність загальнодержавного фонду, що перебуває у повному господарському віданні або в оперативному управлінні підприємств, установ та організацій",  беручи  до  уваги  акт  приймання-передачі об’єктів  соціальної сфери  у комунальну  власність  від  27  грудня 2002 року та  витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про  реєстрацію  права власності на  земельну ділянку  площею 0, 9681, цільове призначення  для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування  сесія   сільської  ради   

                                           В И Р І Ш И Л А :

1.     Прийняти до комунальної власності територіальної громади  села  Рудня  Броварського  району  Київської  області :  будинок  культури (вул. Шкільна, 22-а),  спортивний  зал (вул. Шкільна, 22-б),  адміністративний  корпус  (вул. Шкільна, 22)

2.      Надати  згоду   на оформлення  права  власності з видачею Свідоцтва на  право власності на  відповідні  об’єкти.

3.     Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань  планування, бюджету, фінансів і цін, реформування економіки, підтримки підприємництва, житлово-комунального господарства.

Сільський  голова                                      О.П.Карчевський