Про скасування рішення виконавчого комітету сільської ради за № 18 від 23 березня 2015 року «Про розгляд заяви Кадирової А.Т. щодо надання їй та її сім’ї в користування квартири за №14 по вул. Чапаєва, буд 19 в с.Рудня Броварського району та видачу ордера на вселення.»                

 

 

 

Р У Д Н Я Н С Ь К А   СІЛЬСЬКА  РАДА

Броварського району   Київської  області

 

Р І Ш Е Н Н Я

Сорокової  позачергової  сесії    УІ скликання

 

Від  07  квітня   2015 року                                                                 №  461

 

 

     Про скасування  рішення  виконавчого комітету  сільської ради за    № 18  від 23 березня 2015 року «Про розгляд заяви Кадирової А.Т. щодо надання їй та її сім’ї в користування квартири за №14 по вул. Чапаєва, буд 19 в с.Рудня  Броварського району та видачу ордера на вселення.»

 

              

          Заслухавши  та обговоривши інформацію в.о.сільського голови  Макаренко Надії Іванівни  про рішення виконавчого комітету Руднянської  сільської ради за № 18  від 23 березня 2015 року «Про розгляд заяви Кадирової А.Т. щодо надання їй та її сім’ї в користування квартири за №14 по вул. Чапаєва, буд 19 в с.Рудня  Броварського району та видачу ордера на вселення» , відповідно до   ст. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сесія  сільської   ради

 

                                        

 

 

                                                В И Р І Ш И Л А : 

 

      Рішення  виконавчого комітету  сільської ради за № 18  від 23 березня 2015 року «Про розгляд заяви  Кадирової А.Т. щодо надання їй та її сім’ї в користування квартири за №14 по вул. Чапаєва, буд 19 в с.Рудня  Броварського району та видачу ордера на вселення»   скасувати.

 

 

 

В.о. сільського голови                                                       Н.І.Макаренко