Про встановлення премій та надбавок 

Руднянська  сільська  рада

Броварського району        Київської області 

Р І Ш Е Н Н Я

Дванадцятої  сесії УІІ    скликання 

 

Від   25 січня  2017 року                                                 № 170 

Про встановлення  премій  та надбавок         

            Відповідно  до Постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р за  № 268 ,   Постанови  Кабінету  Міністрів  України від 22.02.2008 р. за № 74, Наказу міністерства праці та соціальної політики України від 05.10.2005р за №308/519, положення  про преміювання працівників сільської ради,  до дод.№9 інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти сесія  сільської  ради                                          

                                                   ВИРІШИЛА: 

1.    Встановити у 2017  році  сільському голові  Карчевському О.П. щомісячну премію в розмірі до 100 відсотків посадового окладу, в межах коштів, передбачених на преміювання у кошторисі та економії коштів на оплату праці. 

2.Встановити   преміювання  працівникам  сільської ради  до їх особистого вкладу в загальні результати роботи  відповідно  до положення про преміювання  працівників  сільської ради.     

        3.Встановити  доплату  працівникам  установ, які підпорядковані сільській раді,за несприятливі умови праці, які використовують у роботі  дезінфікуючі засоби, а також працівникам, які зайняті прибиранням туалетів в розмірі 10% посадового окладу . 

 

 

              СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА                     О.П.Карчевський