Про затвердження норм харчування у дошкільному навчальному закладі Берізка»Р У Д Н Я Н С Ь К А   СІЛЬСЬКА  РАДА

Броварського району   Київської  області

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 тридцятої   позачергової сесії 

 шостого скликання

 

 Від  28   січня  2014 року                                 № 352

 Про  затвердження норм харчування

у дошкільному навчальному закладі Берізка»

               

          Заслухавши та обговоривши інформацію  сільського голови                Кадирової А.Т. «Про затвердження норм харчування у дошкільному навчальному закладі «Берізка», лист - подання  завідуючої  ДНЗ «Берізка»  Москаленко  М.П. , відповідно  до ст. 35  Закону України «Про дошкільну освіту» та на підставі Наказу Міністерства і науки України №667 від 21.11.2002р. «Про порядок встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних навчальних закладах, Постанови КМУ №1243 від 26.08.2002р «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернат них навчальних закладів» та керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»    сесія  сільської   ради

                                         

                                       В И Р І Ш И Л А : 

                             

1.     Затвердити норми харчування у дошкільному навчальному закладі «Берізка» на 2014 рік в розмірі 19 грн.00 коп. за один день на одну дитину, враховуючи підвищення цін на продукти харчування.

2.     Встановити плату батькам за харчування дітей в дитячому навчальному закладі «Берізка» в розмірі, що не перевищує 30% від вартості харчування за день.

3.      Контроль за виконанням  даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я, материнства і дитинства та соціального захисту населення.

 

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА                               А.Т.Кадирова