Про затвердження орендної плати на земельну ділянку 

Руднянська сільська рада

Броварського району        Київської області

 

Р І Ш Е Н Н Я

сорок   першої   сесії      VІ   скликання

від  05 липня   2015 року                                           за №  484

 

   Про затвердження орендної плати

на земельну ділянку

 

            Розглянувши   витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки розміром 864 кв.м, що відводиться в оренду ПАТ «Київобленерго» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії, що знаходиться в с.Рудня , керуючись  ст..ст.12, 124, 186 Земельного кодексу України, ст.5 ч.2,1 розд.VIII Закону України «Про оренду землі»,  відповідно до п.34 ст..26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  сесія  сільської ради

 

                                               В И Р І Ш И Л А  :

        

1.      Встановити орендну плату ПАТ «Київобленерго»  на земельну ділянку  для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії розміром 0,0864га, що знаходиться в с.Рудня,   8807 грн.62 коп.. на рік (що становить 12 % від грошової оцінки даної земельної ділянки).

 

2.      Доручити сільському голові Кадировій А.Т. укласти договір оренди земельної ділянки у відповідності з чинним законодавством.

 

 

3.      ПАТ «Київобленерго» зареєструвати  договір оренди в відповідності з чинним законодавством.

 

 

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА                            А.Т.КАДИРОВА