Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр. Майстренко Лідії Тихонівни в межах с.Рудня Броварського району Київської області 

Руднянська сільська рада

Броварського району        Київської області

                                          

Р І Ш Е Н Н Я

дев'ятнадцятої  чергової сесії   VІІ  скликання

від 26  жовтня  2017 року                                                                         за № 265

 

       Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення  земельних ділянок у

 власність гр. Майстренко Лідії Тихонівни    в

 межах с.Рудня Броварського району  Київської області

 

  Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею     0,1062 га для ведення особистого селянського господарства у власність гр. Майстренко Лідії Тихонівни  розташованих в Київська область, Броварський район, с.Рудня, розроблений ФОП Кравченко І.П., враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку №НВ-3210051692017 від 06.10.2017, керуючись  ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..50 Закону України «Про землеустрій», п.5 ст.16 Закону України «Про державний земельний кадастр», ст.118, 122, 123, 186-1 Земельного кодексу України,  сесія сільської ради -

 

                                               В И Р І Ш И Л А  :

 

1.  Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1062 га га для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності у власність гр. Майстренко Лідії Тихонівни  розташовану в Київська область, Броварський район, с.Рудня,  розроблений ФОП Кравченко І.П..

2.  Передати у власність гр. Майстренко Лідії Тихонівни  земельну ділянку площею  0,1062 га для ведення особистого селянського господарства, розташовану в Київська область, Броварський район, с.Рудня.

3. Встановити, що вказаній земельній ділянці присвоєно кадастровий номер 3221287601:01:023:0051.

4.  Гр. Майстренко Лідії Тихонівні    приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання правовстановлюючих документів на земельну ділянку.

 

 

 

 

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА                О.П.Карчевський