Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Котко Галини Яківни в межах с.Рудня Броварського району Київської областіМалий герб України

РУДНЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Руднянська сільська рада

Броварського району        Київської області

                                          

Р І Ш Е Н Н Я

 тридцять дев'ятої  сесії   VІ  скликання

від 26 березня  2015 року                                                                         за № 454

 

       Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення  земельної ділянки у

 власність гр. Котко Галини Яківни  в

 межах с.Рудня Броварського району  Київської області

 

  Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею     0,1100 га для ведення особистого селянського господарства у власність гр. Котко Галини Яківни  розташовану в Київська область, Броварський район, с.Рудня, розроблений ФОП Кравченко І.П., враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку №НВ-3204101902015 від 16.03.2015, керуючись  ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..50 Закону України «Про землеустрій», п.5 ст.16 Закону України «Про державний земельний кадастр», ст.118, 122, 123, 186-1 Земельного кодексу України,  сесія сільської ради -

 

                                               В И Р І Ш И Л А  :

 

1.  Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1100 га для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності у власність гр. Котко Галини Яківни  розташовану в Київська область, Броварський район, с.Рудня,  розроблений ФОП Кравченко І.П..

2.  Передати у власність гр. Котко Галини Яківни  земельну ділянку площею 0,1100 га для ведення особистого селянського господарства, розташовану в Київська область, Броварський район, с.Рудня.

3. Встановити, що вказаній земельній ділянці присвоєно кадастровий номер 3221287601:01:023:0038.

4.  Гр. Котко Галині Яківні  приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання правовстановлюючого документа на земельну ділянку.

 

 

 

 Сільський голова
А.Т. Кадирова