Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Вітем Сергія Володимировича в межах с.Рудня Броварського району Київської областіМалий герб України

РУДНЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 тридцять шостої позачергової  сесії   VІ  скликання

від 17 грудня  2014 року                    за № 428

 

       Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення  земельної ділянки у

 власність гр. Вітем Сергія Володимировича  в

 межах с.Рудня Броварського району                             Київської області

 

  Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею     0,1900 га для ведення особистого селянського господарства у власність гр. Вітем Сергія Володимировича  розташовану в Київська область, Броварський район, с.Рудня, розроблений ФОП Кравченко І.П., враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку №НВ-3203226052014 від 28.08.2014, керуючись  ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..50 Закону України «Про землеустрій», п.5 ст.16 Закону України «Про державний земельний кадастр», ст.118, 122, 123, 186-1 Земельного кодексу України,  сесія сільської ради -

 

                                               В И Р І Ш И Л А  :

 

1.  Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1900 га для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності у власність гр. Вітем Сергія Володимировича  розташовану в Київська область, Броварський район, с.Рудня,  розроблений ФОП Кравченко І.П..

2.  Передати у власність гр. Вітем Сергія Володимировича  земельну ділянку площею 0,1900 га для ведення особистого селянського господарства, розташовану в Київська область, Броварський район, с.Рудня.

3. Встановити, що вказаній земельній ділянці присвоєно кадастровий номер 3221287601:01:022:0037.

4.  Гр. Вітем Сергію Володимировичу  приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання правовстановлюючого документа на земельну ділянку.

 

 

 

 

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА                                      А.Т.Кадирова