Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Завадському Євгенію Вікторовичу в межах с.Рудня Броварського району Київської області                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

 

Руднянська сільська рада

Броварського району        Київської області

                                          

Р І Ш Е Н Н Я

 ХХVІІ позачергової сесії   VІ  скликання

від 11 листопада  2013 року                                                     за № 321

 

     Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення  земельної ділянки у

 власність гр. Завадському Євгенію Вікторовичу в

 межах с.Рудня Броварського району  Київської області

 

  Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею     0,2300 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у власність гр..Завадському Євгенію Вікторовичу розташовану в Київська область, Броварський район, с.Рудня, вул..Лісова,10, розроблений ТОВ Альянсюстиція, враховуючи Витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку №НВ-3201695802013 від 05.11.2013, керуючись  ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..50 Закону України «Про землеустрій», п.5 ст.16 Закону України «Про державний земельний кадастр», ст.118, 122, 123, 186-1 Земельного кодексу України,  сесія сільської ради -

 

                                               В И Р І Ш И Л А  :

 

1.  Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2300 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності у власність гр.. Завадському Євгенію Вікторовичу розташовану в Київська область, Броварський район, с.Рудня, вул..Лісова,10, розроблений ТОВ Альянсюстиція.

2.  Передати у власність гр.. Завадському Євгенію Вікторовичу земельну ділянку площею    0,23 0 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд,розташовану в Київська область, Броварський район, с.Рудня, вул..Лісова,10.

3.  Встановити, що вказаній земельній ділянці присвоєно кадастровий номер 3221287601:01:001:0033.

4.  Гр. Завадському Євгенію Вікторовичу приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання правовстановлюючого документа на земельну ділянку.

 

 

 

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА                                                        А.Т.КАДИРОВА