Про затвердження Програми соціально- економічного, культурного і духовного розвитку територіальної громади с.Рудня на 2016 рік 

Руднянська сільська рада

Броварського району        Київської області

                                          

Р І Ш Е Н Н Я

  четвертої чергової  сесії   VІІ  скликання

 

від 24 грудня  2015 року                                                                         за № 24

 

     Про затвердження Програми соціально-

економічного, культурного і духовного

розвитку територіальної громади с.Рудня на 2016 рік

 

 

   Заслухавши інформацію сільського голови Карчевського О.П. про Програму соціально-економічного, культурного і духовного розвитку територіальної громади села Рудня на 2016 рік, відповідно до п.22 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1.Затвердити Програму соціально-економічного, культурного і духовного розвитку територіальної громади с.Рудня на 2016 рік. (додається).

2.Рекомендувати сільській раді:

2.1.Довести Програму соціально-економічного, культурного і духовного розвитку територіальної громади с.Рудня на 2016 рік до виконавців та забезпечити безумовне її виконання.

2.2.На основі програмних завдань узгодити цільові комплексні Програми за напрямками діяльності з метою їх спільного фінансування за рахунок коштів Державного, обласного, районного, сільського бюджетів, інших фондів розвитку.

2.3.Провести обговорення Програми соціально-економічного, культурного і духовного розвитку територіальної громади с.Рудня на 2016 рік на оперативних нарадах сільського голови в установах та організаціях села.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку.

 

 

 

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА                     О.П.Карчевський