Про затвердження Програми використання та охорони земель села Рудня на період 2014-2015 роки 

Руднянська сільська рада

Броварського району        Київської області

                                          

Р І Ш Е Н Н Я

 двадцять дев'ятої   сесії   VІ  скликання

від 25  грудня  2013 року                                                     за № 330

 

 

Про затвердження Програми використання

та охорони земель села Рудня  на період 2014-2015 роки

 

Відповідно до Земельного кодексу України, Бюджетного кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», законів України «Про землеустрій», «Про охорону земель», висновки та рекомендації комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології Руднянської сільської ради, сесія сільської ради

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Затвердити Програму використання та охорони земель села Рудня на період 2014-2015 роки (далі – Програма), що додається.

2. Кошти, що надходять від втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва можуть направлятись у вигляді міжбюджетного трансферту обласному бюджету Київської області для виконання заходів Програми використання та охорони земель у Київській області на період 2012-2016 роки, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 24.04.2012 № 351-17-VI.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів, соціального розвитку села та екології Руднянської сільської ради.

 

 

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА                                                        А.Т.Кадирова