Громадське обговорення щодо перейменування вулиць та провулку в с.Рудня Броварського району Київської області

За результатами громадського обговорення надійшли наступні пропозиції до сільської ради щодо перейменування вулиць та провулку в с.Рудня Броварського району Київської області:

-         вул.Леніна  перейменувати на вул..Бобрицьку або на вул..Івана Франка

-         вул.Чапаєва  перейменувати на вул..Центральну або на вул..Шкільну

-         вул..Щорса перейменувати на вул.Климасівську або на вул..Козацьку

-         вул..Кірова перейменувати на вул..Левадну або на вул..Лебідську

-         вул.Пролетарська перейменувати на вул..Стадіонну, Спортивну або на вул..Віталія Шевченка

-         вул..Калініна перейменувати на вул.Агеївська або на вул.Калініна К.О.

-         провул.Кірова на провул.Левадний або Лебідський.,

що було розглянуто на засіданні комісії з питань реалізації Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» та запропоновано прийняти відповідне питання на черговій сесії сільської ради.