Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі на місцевості у спільну часткову власність гр. Шевчук Ольги Іванівни та Шевчук Володимира Федоровича

Руднянська сільська рада

Броварського району        Київської області

тридцять четвертої позачергової  сесії   VІ  скликання

від  серпня  2014 року                                                                         за №

Про надання дозволу на розробку

технічної документації  із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж

земельних ділянок в натурі на місцевості

у спільну часткову власність

гр. Шевчук Ольги Іванівни та

Шевчук Володимира Федоровича

Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Законом України «Про державний земельний кадастр», ст.12, 118 Земельного кодексу України, розглянувши  заяви  гр. Шевчук Ольги Іванівни та Шевчук Володимира Федоровича про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі у спільну часткову власність на місцевості,  сесія сільської ради  -

В И Р І Ш И Л А  :

1.  Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі у спільну часткову власність на місцевості    гр. Шевчук Ольги Іванівни та Шевчук Володимира Федоровича   площею – 0,25 га  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та площею 0,06 га для ведення особистого селянського господарства в с.Рудня   по вул.Леніна,58-а в межах Руднянської сільської ради Броварського району Київської області.

2.  Роботи щодо розробки технічної документації із землеустрою розпочати з укладання договору із землевпорядною організацією, яка має відповідний дозвіл (ліцензію) на їх виконання.

3.  Технічну документацію щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості розробити та погодити згідно норм чинного законодавства України.

4.  Попередити гр. Шевчук Ольгу Іванівну та Шевчук Володимира Федоровича про те, що державна реєстрація скасовується Державним кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право не зареєстроване з вини заявника (п.10ст.24 Закону України «Про Державний земельний кадастр»).

5.  Зазначений дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості не надає гр. Шевчук Ользі Іванівні та Шевчук Володимиру Федоровичу права володіти, розпоряджатися вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА                                                                   А.Т.КАДИРОВА