Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Лець Вадима Михайловича

Малий герб України

РУДНЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

тридцять п'ятої  сесії   VІ  скликання

від 05 листопада  2014 року                                                                         за № 406

Про надання дозволу на розроблення

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі на місцевості

гр.Лець Вадима Михайловича

Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про державний земельний кадастр»,  ст..12,118 Земельного Кодексу України, розглянувши заяву гр. Лець Вадима Михайловича про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості,  сесія сільської ради -

В И Р І Ш И Л А  :

1.Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр. Лець Вадима Михайловича площею – 0,1580 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Рудня по вул..Чапаєва,15-а в межах Руднянської сільської ради Броварського району Київської області.

2.Роботи щодо розробки технічної документації із землеустрою розпочати з укладання договору із землевпорядною організацією, яка має відповідний дозвіл (ліцензію) на їх виконання.

3.Технічну документацію щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості розробити та погодити згідно норм чинного законодавства України.

4.Попередити гр. Лець Вадима Михайловича про те, що державна реєстрація скасовується Державним кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право не зареєстроване з вини заявника (п.10 ст.24 Закону України «Про Державний земельний кадастр»).

5.Зазначений дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості не надає гр. Лець Вадиму Михайловичу права володіти, розпоряджатися вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА                                                            А.Т.Кадирова