Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.Слуговини Марії Карпівни

проект

Руднянська сільська рада

Броварського району        Київської області

шостої позачергової  сесії   VІІ  скликання

від  16 березня 2016 року                                                                         за №

Про надання дозволу на розроблення

технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі на місцевості

гр.Слуговини Марії Карпівни

Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про державний земельний кадастр»,  ст..12,118 Земельного Кодексу України, розглянувши заяву гр. Слуговини Марії Карпівни  про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості,  сесія сільської ради -

В И Р І Ш И Л А  :

1.Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр. Слуговини Марії Карпівни площею – 0,14 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с.Рудня по вул.Кірова,14 в межах Руднянської сільської ради Броварського району Київської області.

2.Роботи щодо розробки технічної документації із землеустрою розпочати з укладання договору із землевпорядною організацією, яка має відповідний дозвіл (ліцензію) на їх виконання.

3.Технічну документацію щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості розробити та погодити згідно норм чинного законодавства України.

4.Попередити гр. Слуговину Марію Карпівну про те, що державна реєстрація скасовується Державним кадастровим реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право не зареєстроване з вини заявника (п.10 ст.24 Закону України «Про Державний земельний кадастр»).

5.Зазначений дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості не надає гр. Слуговині Марії Карпівні права володіти, розпоряджатися вказаною ділянкою до моменту державної реєстрації цих прав у відповідності до чинного законодавства України.

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА              О.П.Карчевський