Про перенесення п’ятої чергової сесії Руднянської сільської ради VІІ скликання.

РУДНЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   02  лютого  2016 року                                                №   2

Про перенесення  п’ятої

чергової  сесії  Руднянської

сільської ради  VІІ скликання.

Відповідно  до частини 9 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ст. 10 Регламенту Руднянської сільської ради VІІ скликання :

-         перенести  п’яту чергову сесію сільської ради   сьомого  скликання з 03 лютого  2016 року  на 05 лютого  2016 року

-         пленарне засідання сесії провести 05.02.2016р об 15-ій годині в приміщенні за  адресою: вул.Чапаєва,22, (сільська рада ІІ поверх)

На розгляд   п’ятої  чергової сесії Руднянської сільської ради VІІ скликання передбачається винести такі питання:

1.     Про  затвердження  плану  роботи  сесій Руднянської сільської ради на 2016 рік.

2.     Про  внесення  змін до рішення виконавчого комітету  за №4  від  04 листопада 2015 року «Про утворення  виконавчого комітету Руднянської  сільської ради»

3.     Про заходи щодо збереження від пошкодження кабельних ліній електрозв’язку на території Руднянської сільської ради.

4.     Про затвердження  технічної документації  із землеустрою щодо складання документів,  що посвідчують право власності на земельні ділянки.

5.     Різне.

Сільський  голова        О.П.Карчевський