Про проведення сімнадцятої позачергової сесії Руднянської сільської ради VІІ скликання.

РУДНЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від  28 липня   2017року                                                                                      № 30

Про проведення  сімнадцятої

позачергової сесії Руднянської сільської ради

VІІ скликання.

Відповідно  до частини 9 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Регламенту Руднянської сільської ради VІІ скликання :

-          скликати  чотирнадцяту позачергову сесію сільської ради сьомого

скликання 01 серпня  2017 року в с.Рудня;

-          пленарне засідання сесії провести 01.08.2017р о 15 годині в приміщенні за адресою: вул..Шкільна,22, (сільська рада ІІ поверх).

На розгляд  сімнадцятої позачергової  сесії Руднянської сільської ради VІІ скликання передбачається винести такі питання:

1.      Про затвердження проекту рішення сільської ради «Про добровільне об'єднання територіальних громад».

2.      Про нанання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельних ділянок.

3.      Про нанання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

4.      Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок.

СІЛЬСЬКИЙ   ГОЛОВА                          О.П.Карчевський