Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку та передачу її у власність гр.Мовчана Анатолія Григоровича в межах с.Рудня Броварського району Київської області 

Руднянська сільська рада

Броварського району        Київської області

                                          

Р І Ш Е Н Н Я

 ХХVІІ позачергової сесії   VІ  скликання

від 11 листопада  2013 року                                                      за № 326

 

     Про затвердження технічної документації

із землеустрою, щодо складання документів,

що посвідчують право власності на земельну ділянку

      та передачу її у власність гр.Мовчана Анатолія Григоровича

в межах с.Рудня Броварського району  Київської області

 

  Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на  земельну ділянку площею 0,2500га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності у власність гр. Мовчана Анатолія Григоровича розташовану в с.Рудня по вул.Кірова,26 розроблений ФОП Кравченко І.П., враховуючи Витяг  з Державного земельного кадастру про земельну ділянку НВ-3201570222013 від 19.10.2013, керуючись  ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст..50 Закону України «Про землеустрій», п.5 ст.16 Закону України «Про державний земельний кадастр», ст.118, 122, 123, 186-1 Земельного кодексу України,  сесія сільської ради -

 

                                               В И Р І Ш И Л А  :

 

1.  Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності у власність гр. Мовчана Анатолія Григоровича розташовану в с.Рудня по вул.Кірова,26, розроблений ФОП Кравченко І.П..

2.  Передати у власність гр. Мовчана Анатолія Григоровича земельну ділянку площею  0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд розташовану в с.Рудня по вул.Кірова,26.

3.  Встановити, що вказаній земельній ділянці присвоєно кадастровий номер: 3221287601:01:022:0032.

4.  Гр. Мовчану Анатолію Григоровичу приступити до використання земельної ділянки за цільовим призначенням після реєстрації речового права на земельну ділянку та отримання правовстановлюючих документів на земельну ділянку.

 

 

 

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА                                                       А.Т.КАДИРОВА